we are

Praca – Asystent/ka (staż) – KIRB

Relacja z Inauguracji otwarcia KIRB

KUJAWSKA IZBA ROZWOJU BIZNESU z siedzibą we Włocławku – w związku z dynamicznym rozwojem przyjmie osobę na staż na stanowisko: Asystent/ka

Miejsce pracy: Włocławek

Zakres zadań w ramach powyższego stanowiska to:
  • działania związane z zarządzaniem biurem, prowadzenie kalendarza spotkań;
  • wykonywanie prac biurowych (odpowiedzi na korespondencję, konsultacje handlowe itp.)
  • koordynowanie zaopatrzenia Biura Izby
  • koordynowanie spotkań w Biurze Izby
  • organizacja misji handlowych przyjazdowych i wyjazdowych
  • organizacja tygodniowych spotkań Członków Izby
  • przygotowanie materiałów do publikacji Izby
  • tworzenie baz danych i przygotowywanie opracowań na temat rynków
  • przygotowywanie materiałów dla Rady Izby
  • współpraca przy organizacji imprez i konferencji
Wymagania:
  • biegła znajomość obsługi komputera i korzystania z Internetu,
  • znajomość oprogramowania biurowego typu MS Office (mile widziana znajomość programów do edycji grafik, animacji oraz video)
  • zaangażowanie, samodzielność, sumienność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • zdobycie wiedzy praktycznej i doświadczenia zawodowego
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • niepowtarzalną okazję do zdobycia doświadczenia zawodowego w kontakcie z biznesem i polskimi firmami wchodzącymi na rynek
CV prosimy nadsyłać na adres: kirb@kirb.pl podając w tytule maila:

KIRB/Włocławek 2023/Asystent/ka+ swoje imię i nazwisko

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *